Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
XXVIII Niedziela Zwykła - 15 X 2023

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 15 października 2023 r.

1. Łódzkie Duszpasterstwa Akademickie zapraszają wszystkich studentów na „Rekolekcje na Dobry Początek”. Rozpoczną się one 15 października Mszą św. o godz. 19.00 w łódzkiej katedrze i potrwają do 19 października. Codziennie będziemy celebrowali Mszę św. o godz. 19.00: poniedziałek – DA Kamienica, wtorek – DA Węzeł, środa – DA Jezuici i czwartek – DA Piątka.
  2. Duszpasterstwo i strefa wsparcia osób w kryzysie samobójczym oraz rodzin doświadczających żałoby po samobójczej śmierci bliskiej osoby zaprasza na Mszę św. w intencji osób, które doświadczają myśli rezygnacyjnych. Eucharystia będzie celebrowana 15 października 2023 roku w dolnym kościele w Parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104) o godz.17.00. Zachęcamy także do włączenia się w Różę Papageno i ofiarowania każdego dnia października dziesiątki różańca w intencji osób, które odebrały sobie życie.
  3. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza wszystkich pracowników Ochrony Zdrowia, pracujących oraz emerytowanych, na Mszę św. celebrowaną w dniu ich patrona – św. Łukasza, 18 października o godz. 18.00 w parafii pw. św. s. Faustyny (Plac Niepodległości 1).