Autor: ks. Rafał Dobrowolski
Modlitwa matek adopcyjnych w intencji swoich dzieci

Drogie i kochane Mamy! W tym miesiącu szczególnie Mamy adopcyjne!

Z radością pragniemy Was zaprosić, jak każdego 7 dnia miesiąca, do Parafii Opatrzności Bożej w Łodzi, aby zawierzyć Bogu nasze ukochane dzieci przez wstawiennictwo św. Moniki - patronki Matek.

Jako rodzice, jesteście świadomi, jak ważną rolę odgrywa modlitwa w wychowaniu dzieci. Wierzymy, że poprzez naszą wspólną modlitwę przy relikwiach św. Moniki, będziemy mogli otoczyć nasze dzieci Bożą łaską i wsparciem, a może i darem nawrócenia.

Serdecznie zapraszamy Was do przyłączenia się do naszej wspólnoty modlitewnej by razem budować mosty łaski i miłości dla naszych rodzin. Niech nasze wspólne comiesięczne spotkania modlitewne staną się źródłem siły i pociechy dla naszych dzieci oraz drogą do jeszcze głębszego zjednoczenia z Bogiem.

Zapraszamy serdecznie, 7 maja we wtorek o godzinie 17:00; Msza święta o św. Monice, litania i oddanie czci relikwiom, a zakończymy odśpiewaniem litanii loretańskiej.